מקרקעין

משרדנו מייצג לקוחות בכל היבט של הנדל"ן בעסקאות הקשורות לנכסים פרטיים או מסחריים, בכל הנוגע לחידוש והתחדשות עירונית, רכישת קרקעות, הסכמי קומבינציה, הסכמי שיתוף בקבוצות רכישה, רישום בית משותף ותקנון, תביעות מול דייר סרבן, פינוי מקרקעין ועוד.

נזיקין

ייצוג על ידי עורך דין יסייע בכל הסדר ופיצוי שחברת הביטוח/הצד שכנגד יציעו, וזאת על ידי חקירה והבנה מעמיקה של החוק והפסיקה בכל הפרטים הנוגעים למקרה שלך, כדי שלא יהיה ספק כי הינך מקבל/ת את הפיצוי ההולם לו את/ה זכאי/ת.

עבודה

אנו מייצגים את לקוחותינו אשר זכויותיהם/ן נפגעו ואף נשללו עקב פעולות או מחדלים של מעסיקים ועמיתים.

תקשורת

מידי יום אנו נתקלים בהפרות ומחדלים הנוגעים לחוק התקשורת על שלל היבטיו. משרדנו מייצג תובעים אשר נפגעו בצורה זו או אחרת ממפעילי תקשורת למיניהם, לרבות באינטרנט, ברדיו ובטלוויזיה.

צרכנות

רכשתם מוצר אך קבלתם מוצר אחר? לא מאפשרים לכם לבטל עסקה? מרגישים שהטעו אתכם בפרסומת? אנו נייצג אתכם מול החברות הגדולות והקטנות עקב התנהלותם ונשיג עבורכם את התוצאה לה אתם זכאים.

נגישות

שוויון זכויות והגנה על בעלי המוגבלויות, הנמצאים במצוקה יומיומית עקב הפליה והדרה מצד הרשויות והתאגידים, נמצאים בחשיבות עליונה. אנו מייצגים תובעים, בעלי מוגבלויות, אשר נפגעו במגוון התחומים היומיומיים של חיינו.